Toplantı & Seminer

Toplantıları veya seminerleri için butik ve özel ortamlar isteyen şirketlerin tercihi olmaktan dolayı çok mutluyuz. 45-50 kişiye kadar kapalı toplantı salonumuzda geniş projeksiyon perdesi ve projeksiyon cihazı imkanı sunuyoruz. Kahve araları, ev yapımı kek ve kurabiyelerimizle, öğle ve akşam yemekleri ise restoranımızın özel menüleri ile toplantılarınızı tatil kıvamına getiriyor.

Özel Günler

Mutlu beraberliklerin başlangıcı olan nikah ve düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. 300 kişiye kadar yemekli ve kır düğünü konseptiyle gerçekleştirilen düğünler geniş çim alan üzerinde yapılıyor. Düğünler için çoğunlukla otelimizin tüm konaklama imkanları en az 2 gece düğün sahipleri için rezerve ediliyor ve düğün katılımcılarına ayrıca harika bir tatil imkanı sunuluyor.

Yoga

Büyük şehirlerin gürültülü yaşamından geçici bir süre de olsa uzaklaşabilmek için, düzenlediğimiz yoga dersleri geniş ve sesten arınmış deniz kıyısındaki çim alanımızda hayat buluyor..özel yemek menüleri ile desteklediğimiz 3-4 günlük yoga kampları daha çok sıcaklıkların ve yoğunluğun düşük olduğu mayıs ve ekim aylarında düzenleniyor.

Workshop

Otelimiz mayıs ,haziran ve ekim aylarında çeşitli workshoplara ev sahiplği yapmaktadır. çiçek düzenleme, taş ve ahşap boyama, seramik yapımı için konularında uzman yerel ve ulusal isimlerin rehberliğinde çeşitli workshoplar düzenlenmektedir.